Informacija apie įmonę

Uždaroji akcinė bendrovė "VILTANIKA" įkurta 1997 m.

 

      Nuo pat įmonės įkūrimo įmonė verčiasi didmeninė bei mažmeninė prekyba mobilaus ryšio telefonų priedais ir atsarginėmis dalimis. Nuo pat įsikūrimo įmonė siekia įsitvirtinti rinkoje kaip patikimas, atviras naujovėms partneris.

           

      Mes matome savo paskirtį teikti kokybiškas ir nebrangias prekes savo klientams, būti jų pagalbininkais. Įmonė nuolat orientuojasi į besikeičiančią rinką ir stengiasi patenkinti pačių išrankiausių ir reikliausių klientų poreikius.                        

  

      Šiai dienai mūsų įmonė yra viena didžiausių mobiliųjų telefonų priedų importuotojų Lietuvoje.Mūsų siūlomų prekių nomenklatūrą sudaro per 5000 pavadinimų įvairiausių priedų beveik visiems telefonų modeliams,egzistuojantiems Lietuvos rinkoje. 

 

      Puikaus ir ilgamečio glaudaus bendradarbiavimo su tiekėjais dėka savo pirkėjams galime garantuoti platų pasirinkimą, žemas kainas bei puikia kokybę. Visoms įmonės siūlomoms prekėms suteikiama ne mažesnė kaip 12 mėn. garantija.

z_ViP_luks.jpg

 

      Nuo 2000 m. įmonė yra oficialus garsaus mobiliųjų telefonų priedų gamintojo VIP collection išskirtinis atstovas Baltijos šalyse. Nuo 2003 m. prekybinis VIP collection ženklas yra oficialiai užregistruotas ir saugomas ne tik Lietuvos, tačiau ir Europos Sąjungos teritorijoje.

MyPhone.JPG

 

      Nuo 2009 m. įmonė tapo oficialiu Lenkijos mobiliųjų telefonų gamintojo "MyPhone" išskirtiniu atstovu Lietuvoje.

 

      Mes tikimės, jog apsilankymas įmonės svetainėje paskatins jus glaudesniam ir produktyvesniam bendradarbiavimui.


Mūsų partneriai


sevendays.jpg

NILLKIN.JPG

 pipilu.jpglogo.gif

forever.jpg

myphone.jpg

xlevel.jpg

teleone.jpg

exclusive_line.jpg

tel1.jpg

vennus.jpg